Doktor Arama

Hakkımızda

Hakkımızda


Özel Kütahya Anadolu Hastanesi
7000 m2 kapalı alanda 72 hasta yatağı, 5 Adet Kroner Yoğun Bakım, 7 Adet Yeni Doğan Yoğun Bakım, 5 Adet Genel Yoğun Bakım olmak üzere 17 adet Yoğun bakım yatağı, 2 suit hasta yatağı, 3 Adet Ameliyathane odası, 2 Adet Doğumhane Odası, Radyoloji ünitesi (MR, BT, Mamogrofi,ESWL) ,EEG, EMG, Endoskopi, Biyokimya Laboratuarı, Acil Servis Ünitesi, 19 branşta 31 uzman hekim, 4 pratisyen hekimle 2008’den beri halkımızın hizmetindedir.
Hastane yönetimi olarak ihtiyaç duyulduğunda her an sizlere ana şefkatiyle sağlık hizmeti vermeyi ve sağlık hizmeti deyince her zaman yakın ve ilk tercih edilen hastane olmayı amaç edindik. Güler yüzlü, anlayışlı, hoşgörülü, doktor ve sağlık çalışanlarımızla, hastalarımız için teknolojiyi sonuna kadar kullanarak

 

HERKES İÇİN ULAŞILABİLİR SAĞLIK HİZMETİ sunmayı hedefliyoruz.

Sağlık hizmeti sunulmasında en kritik aşama hasta ile hekim ve hasta ile sağlık kurumu arasında kurulacak güven duygusudur. 1998 yılında Ana Sultan Tıp Merkezi’nde başlayan karşılıklı güven duygusunu Özel Kütahya Anadolu Hastanesi olarak devam ettiriyoruz. Bize gösterdiğiniz teveccüh nedeniyle gururluyuz.

 

 

Özel Kütahya Anadolu Hastanesi
Misyonumuz
Vizyonumuz
Değerlerimiz
Yönetim